Záruka na Invertorový motor 10 let

Vynikající účinnost, snížená hladina hluku a delší životnost, to vše a ještě 10 let záruka na motor. Motor dělá z praní prádla spíše potěšení než práci.

Prodlužte si standardní dobu záruky na váš nový výrobek od Sharp. Na invertorový motor si můžete dobu záruky prodloužit až na 10 let.

Všechny potřebné informace i pravidla prodloužení záruky najdete na této stránce níže. Zakoupený spotřebič můžete následně zaregistrovat v našem formuláři a tím i možnost prodloužení záruky uplatnit. Zaregistrováním spotřebiče získáte bezplatně certifikát k uplatnění 10 leté záruky.

Produkty Sharp s invertorovým motorem

Tichý chod a vyšší výkon

Invertor pracuje bez obvyklých uhlíkových kartáčků, motor tedy neobsahuje části, které se obvykle rychle opotřebovávají. Motor umožňuje vyšší výkon a krácení pracovního cyklu. Standardní motory potřebují mezi činnostmi pauzy, ale u Inventorového motoru jednotlivé části plynule navazují. Invertor je schopen pracovat až 95 % času s přestávkami jen na krátké zastavení bubnu mezi fázemi točení. Zkracuje tím čas praní na čtvrtinu se zachováním stejného výkonu. Tichý motor navíc přispívá ke stabilitě spotřebiče a prodlužuje jeho životnost.

Pravidla uplatnění uplatnění záruky

  • Kupte si až do odvolání u prodejce domácích spotřebičů značky Sharp spotřebič s invertorovým motorem.
  • Spotřebič nejpozději do tří měsíců od zakoupení zaregistrujte v našem registračním formuláři - získáte tak certifikát prodloužené desetileté záruky.
  • Registrace prodloužené záruky platí pouze pro 1. majitele spotřebiče. 
  • Reklamovat spotřebič je třeba neprodleně po zjištění vady v autorizovaném servisu.
  • Kompletní podmínky Prodloužené záruky si můžete přečíst zde
Záruka 10 let na invertorový motor